טיוטה משמירה אוטומטית

לאחרונה שכנעו אתכם לאייש את תפקיד וועד הבית בבניין המשותף שבו אתם גרים? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין מדוע אתם מתלבטים, בין היתר, איך להתמודד עם נושא הניקיון. אין ספק שזה חלק מתפקידו של וועד הבית, והשאלה הראשונה שצריך לענות עליה, היא איך כדאי יהיה לנקות את המבנה.

קרא עוד

פתרונות ירוקים להדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה

המונח הדברה ירוקה נשמע טוב כחלק הטרנד הירוק הכלל עולמי שעוטף אותנו מכל כיוון ,אך באמת פירוש הדבר? איך הדברה שמתקשרת לכימיקלים רעילים יכולה להיות ירוקה .כשמשתמשים במונח ירוק הכוונה היא לכל אותם חומרים שמגינים על בריאותנו ואינם גורמים נזק לסביבה בטווח הקצר או הארוך. בהתאם לקריטריונים בינלאומיים קשיחים מאוד פותחו חומרי הדברה שעונים לשם הדברה ירוקה .

מספר חומרי הדברה ירוקים:

מלכודות דבק נגד חרקים –

קרא עוד

לחיות עם חרקים ומזיקים בבית זה לא נעים.

ג'וקים , נמלים, עכבישים ואפילו עכברי שדה, אוהבים להיכנס אל הבתים המוגנים ולחיות בהם. הסביבה החמימה, המזון בסביבה, הלחות , כל אלה מאפשרים ליצורים הקטנים לחיות בנחת בסביבה אנושית, להתרבות בקצב מהיר ולהרגיש בבית.

רוב בני האדם, לא נהנים מהדיירים הלא קרואים, המראה שלהם מרתיע, הנזק שהם גורמים לבית ולמוצרי המזון המאוחסנים בארונות, מחלות שהם עשויים להביא איתם מרתיעים אותנו. הרבה פעמים המצאות של חרקים בבניין מגורים נותנת לנו תחושה

קרא עוד

הדברה לבית על ידי המומחים של

הבית הינו המקום בו אנו אמורים להרגיש בו בטוחים ומוגנים, הבית הוא המקום בו אנו מבלים את מרבית שעות היום ומבצעים בו מטלות כאלה ואחרות. הביטחון והשלווה נפגעים ברגע בו אנו מבחינים כי "דיירים" נוספים חולקים עמנו את הבית., מצב בו חרקים ומזיקים שונים מצאו את דרכם אל בתינו ומהווים עבורנו מטרד נפשי ופיזי.

המזיקים השונים בוחרים בביתנו כמקום הנכון והמתאים למחייתם ולהתרבותם וזאת בשל תנאי המקום ואופיו הן בשל

קרא עוד

ריסוס

מהו תהליך ריסוס? למי הוא מיועד? מה ההבדל בין הדברה נקודתית לבין הריסוס הביתי המקיף? ריסוס הנו תהליך כימי שנועד לקטול מזיקים. השירות מושכר על ידי לקוחות חכמים אשר על אף שאין להם כרגע בעיה נקודתית החליטו להוסיף את השירות הזה כהוצאה קבועה ממש כמו הקניות בסופו וזיפות הבית בחורף. אותו שירות קבוע נצרך בדיוק כשהגשמים מפסיקים והשמש מתחילה לצאת באביב. בזמן זה מתעוררים משנתן חיות מזיקות רבות, מסוגים

קרא עוד