הדברה לבית על ידי המומחים של

הבית הינו המקום בו אנו אמורים להרגיש בו בטוחים ומוגנים, הבית הוא המקום בו אנו מבלים את מרבית שעות היום ומבצעים בו מטלות כאלה ואחרות.  הביטחון והשלווה נפגעים ברגע בו אנו מבחינים כי "דיירים" נוספים חולקים עמנו את  הבית., מצב בו חרקים ומזיקים שונים מצאו את דרכם אל בתינו ומהווים עבורנו מטרד נפשי ופיזי.

המזיקים השונים בוחרים בביתנו כמקום הנכון והמתאים למחייתם ולהתרבותם וזאת בשל תנאי המקום ואופיו הן בשל הבית כמקום קריר ו/או להיפך חמים, הן בשל קיומן של  מקומות בבית השופעים במקורות מים והן מתוך העובדה שהבית מזמן ולחרקים ולמזיקים השונים מקורות מזון רבים ומגוונים.

מעבר למטרד ולדחייה הבלתי נסבלים אשר מהווים עבורנו המזיקים והחרקים השונים, המצב עלול להיות מסוכן מבחינה בריאותית ברגע בו המזיקים מגיעים אל המזונות שבבתינו, מקרים אשר עלולים להוביל לפגיעה בבריאותנו ולהעברת מחלות וזיהומים כאלה ואחרים.

מהן הפעולות שיש לנקוט על מנת למזער ולמנוע את הופעתם של המזיקים השונים ?

הבית הוא המקום בו ניתן להבחין בכלל הסוגים והמינים האפשריים של החרקים והמזיקים השונים בין אם מדובר בנמלים, טרמיטים, עש הבגדים והמזון, פשפש המיטה, יתושים, תיקנים, מכרסמים למיניהם ועוד, כאשר על מנת למנוע את הופעתם של המזיקים והחרקים השונים בבתינו יש לנקוט במספר פעולות.

  • שמירה על היגיינה וניקיון – אחת הפעולות החשובות והקריטיות אשר יקטינו ואף ימנעו את הופעתם של המזיקים היא על ידי שמירה על ניקיון הבית מכל המשתמע מכך הבא לידי ביטוי בשמירה ניקיון סביבת המטבח, ריקון פחי אשפה, להימנע מהשארת שאריות מזון חשופים על גבי המשטחים במטבח ועוד.
  • טיפול במזרונים ובמצעים – על מנת למנוע את הופעתו של פשפש המיטה יש צורך בשמירה על ניקיון המזרונים והמצעים על ידי חשיפתם לשמש, שאיבת המזרונים באופן תדיר. אוורור המצעים והמזרונים.
  • אחסון המזונות – דרך נוספת למניעה הופעתם של המזיקים ואת כניסתם למוצרי המזון שאנו צורכים היא על ידי אחסון של מזונות ומאכלים בקופסאות המיועדות לאחסון, דבר אשר ימנע את גישתם של המזיקים אליהם.
  • יבוש מקומות מים הן בבית והן מחוצה לו – ישנם מזיקים שונים אשר קיומם של מקורות השופעים מים יובילו להופעתם ולהימצאותם, על כן ישנו צורך מובהק בטיפול במקומות רווי מים וייבושם הן במקורות מים המצויים בשטח הבית כגון מרזבים, צינורות מים של מיזוג האוויר והן בשטחים מחול לבית כגון מקורות מים עומדים, ביובים ועוד.
  • הדברה לבית – במידה ולאחר שנקטתם בכל הפעולות האפשרויות להשמדתם ולהופעתן של המזיקים והחרקים ועדיין אתם חווים את הופעתם, הנכם נדרשים לנקוט בפעולת הדברה לבית אשר תבוצע ע"י מדביר מקצועי אשר בעזרת הידע והכלים הנכונים העומדים לרשותו, יאתר את מקומם של המזיקים ויספק פתרון מידי אשר יאפשר את השמדתם וימנע את חזרתם.

1 comment to הדברה לבית על ידי המומחים של "הסוף למזיקים"…לבית נטול חרקים ומזיקים !!

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>