לחיות עם חרקים ומזיקים בבית זה לא נעים.

ג'וקים , נמלים, עכבישים ואפילו עכברי שדה, אוהבים להיכנס אל הבתים המוגנים ולחיות בהם. הסביבה החמימה, המזון בסביבה, הלחות , כל אלה מאפשרים ליצורים הקטנים לחיות בנחת בסביבה אנושית, להתרבות בקצב מהיר ולהרגיש בבית.

רוב בני האדם, לא נהנים מהדיירים הלא קרואים, המראה שלהם מרתיע, הנזק שהם גורמים לבית ולמוצרי המזון המאוחסנים בארונות, מחלות שהם עשויים להביא איתם מרתיעים אותנו. הרבה פעמים המצאות של חרקים בבניין מגורים נותנת לנו תחושה של הזנחה וחוסר ניקיון, זוהי הרגשה לא נכונה. אומנם בבתים מוזנחים, היצורים הקטנים מתרבים באין מפריע בגלוי, אך גם בבתים מטופחים ומושקעים החרקים יכולים למצוא קורת גג נעימה ולהטריד את יושביו.

הפתרון המבקש לבעיית החרקים הינו הדברה. אומנם קיימת אפשרות לבצע הדברה ביתית: לקנות ריסוס או חומר כלשהו קוטל חרקים ולבצע הדברה ביתית. הדברה זו מכילה רעלים במינון נמוך, לכן תקפה לזמן קצר. מה שאומר שצריך להדביר את הבית והחצר שוב ושוב ובסופו של דבר להשתמש בכמות גדולה של חומרים כימיים והטרדה מהעניין גדולה.

חברות הדברה מקצועיות מספקות הדברה מקצועית ואמינה שפותרת עבורכם את בעיית החרקים והמזיקים בפעם אחת לאורך זמן. מדביר מקצועי, אמין ומנוסה שמבין את עולמם של החרקים, יכול לזהות את מושבות הקינון וההתרבות שלהם ולבצע הדברה יסודית שמועילה לאורך זמן. ברוב המקרים, בעיית החרקים מורגשת בעיקר בעונת הקיץ. במהלך החורף החרקים מתגוננים במקומות לחים ומוגנים ונמצאת כמעט בתרדמת, לכן הזמן הטוב ביותר לבצע את ההדברה, הוא בסוף החורף, אביב ,תחילת הקיץ.

 

את ההדברה המקצועית אפשר לעשות בחומרים אקולוגיים בטוחים לשימוש. החומרים הללו אינם מזיקים לסביבה ולא לתושבי הבית. ההדברה נעשית במהירות ובמיומנות רבה ולא יוצרת מטרד רב בבית. ההדברה כוללת הדברת כל חדרי הבית עם דגש על המקומות המועדים להתרבות וקינון וכן הדברה של החצר וסביבת הבית כדי למנוע את חזרתם של המזיקים.

אם אתם סובלים מנוכחות לא רצויה של חרקים בביתכם, דאגו ליצור קשר עם מדביר מקצועי, כדי לקבל ממנו את המענה המהיר והכדאי ביותר עבורכם

Comments are closed.