ריסוס

מהו תהליך ריסוס? למי הוא מיועד? מה ההבדל בין הדברה נקודתית לבין הריסוס הביתי המקיף? ריסוס הנו תהליך כימי שנועד לקטול מזיקים. השירות מושכר על ידי לקוחות חכמים אשר על אף שאין להם כרגע בעיה נקודתית החליטו להוסיף את השירות הזה כהוצאה קבועה ממש כמו הקניות בסופו וזיפות הבית בחורף. אותו שירות קבוע נצרך בדיוק כשהגשמים מפסיקים והשמש מתחילה לצאת באביב. בזמן זה מתעוררים משנתן חיות מזיקות רבות, מסוגים שונים, אשר זוממות על הבית שלכם כבר בתקופה זו מבלי שתדעו. הריסוס יכול לדחות אותן מלהגיע ואף לקטול את חלקן אם הן מספיק קרובות.

הלקוחות העיקריים של שירות הריסוס

כאמור, כל דייר יכול להיחשף למזיקים ובסיכון לפגוש בהם. ישנם ענפי הדברה מקצועיים ספציפיים אשר בהם הדרך היחידה לבצע קטל נקודתי היא ריסוס: למשל – הדברת נמלים. יחד עם זאת, בימי שגרה כשאין מזיקים, דיירי הקוטג', הוילה, והבקתה צמודת הקרקע נמצאים בסיכון ממשי לפגוש במזיקים שבגללם עושים ריסוס, ולכן חשוב ביותר שהם יבצעו פעולה זו באופן קבוע.

מה כולל השירות?

מדביר מקצועי שמסייר בבית שלכם, בחצר שלו, ברחוב, ואפילו בחלקים מרוחקים בתוך השכונה, מאתר מחילות עכברושים בפוטנציה, קניי נמלים שמהם המזיקים טרם התפרצו החוצה, ועוד נקודות מהן יוצאים מזיקים – ודואג להשמיד את עולם החי שבפנים מבעוד מועד באמצעות תכשירים קטלניים המסוכנים גם לאדם הלא-מיומן בעצמו. בנוסף במידה ונמצאו מחילות כאלו בתוך הבית הן ימופו על ידי צוותי העבודה שלנו, על מנת שתוכלו להזמין שיפוצניק שיסתום את המקומות הללו. כל לקוח יקבל, במידה ויבקש, גרמושקה ביתית – מעין מפה של פנים הבית, עם הנקודות שצריך להזמין עבורן שיפוץ.

מה חשוב לדעת על שירות הריסוס בטרם הזמנתו?

מדובר בשילוב חומרים מסוכנים ביותר שאינם נמכרים לאדם הלא מיומן: רק מדביר מקצועי בעל תעודת משרד החקלאות בתחום יכול לקנות אותם. על כן, חשוב להישמע להוראות המרססים על מנת לעבור את הפעולה בשלום. ההוראות הן בדרך כלל – פינוי מזון, בעלי חיים וילדים קטנים וטף מן הבית, וחזרה איטית לשגרה בהנחיית המדבירים והמרססים שיספקו עבורכם את השירות.

באדיבות מרכז המדבירים 

Comments are closed.