הדברה לגינה

עונת הקיץ בפתח ? בבעלותכם גינה פרטית מטופחת ומרהיבה להפליא ? גרים בבניין דירות משותף עם חצר  ירוקה ? זה הזמן לבצע הדברה לגינה עם המומחים של "הסוף למזיקים" !!

עונת הקיץ ידועה כעונה האופיינית למזיקים ולחרקים השונים בניהם יתושים, צרעות, נמלים, תיקנים  ושאר מזיקים שונים אשר הימצאותם של חלק מהם בגינה או בשטחים בעלי צמחייה גורמים להרס ולפגיעה בצמחים, בפרחים ובעצים, על כן, רבים הם האנשים בעלי הגינות הפרטיות והחצרות נוהגים לבצע הדברה לגינה עוד בטרם הגעתה של עונת הקיץ וזאת על מנת למנוע ככל שניתן את הופעתם של החרקים השונים בגינת הבית ואת הנזקים שהם עלולים להביא עימם.

חשיבותה ויתרונותיה של ההדברה ירוקה כהדברה לגינה…

עד לא מזמן הדרך המקובלת והנהוגה להדברה לגינה בקרב חברות הדברה רבות הייתה שימוש בחומרי הדברה המכילים חומרים כימיים וכימיקלים אשר השימוש בהם היה מהווה סכנה ממשית לשוהים בגינה ובעיקר לבעלי החיים השונים הרובצים בה.
כיום, עם המודעות הרבה לשמירה על איכות הסביבה ולמזעור הסכנות הטמונות בהדברה הכימית, רבים הם חברות ההדברה אשר עושות שימוש בהדברה ירוקה, אשר נחשבת להדברה בטוחה ויעילה כאחד.
אחת החברות המובילות העושות שימוש בהדברה ירוקה כהדברה לגינה הינה חברת הסוף למזיקים, אשר מאמינה כי שימוש בהדברה ירוקה יאפשר ללקוחות ליהנות מהדברה איכותית, נוחה והכי חשוב בטוחה !!

להדברה הירוקה יתרונות רבים אשר הפכו אותה להדברה המבוקשת והנצרכת ביותר בקרב חברות ההדברה והלקוחות השונים, אשר מבקשים לנקוט בפעולת הדברה לגינה, לבית, לעסק ועוד באופן היעיל האיכותי והבטוח.
ההדברה הירוקה שונה ממרכיביה מההדברה הרגילה, שכן, הדברה ירוקה מורכבת מחומרים ידידותיים ואיכותיים המכילים כמות מזערית של רעלנים המופקים מצמח החרצית, אשר השמדתם ואי הופעתם של המזיקים והחרקים השונים מתבצע באופן טבעי לחלוטין.
השימוש בהדברה ירוקה כהדברה לגינה אינו מצריך מהלקוח את פינוי הבית ו/או הגינה מחפצים או מכלים המצויים בהם.
בנוסף לכך, החזרה לשגרה לאחר ביצוע ההדברה הירוקה הינה כעבור מספר שעות מועט (כשעתיים לערך), אולם אם בבעלותכם חיית מחמד החזרתו הבית תהיה עבור 4 שעות מסיום פעולת ההדברה.
הדברה ירוקה הינה בעלת ריחות לימוניים, להבדיל מההדברות הכימיות אשר השימוש בהם גורם לריחות חזקים וחריפים.

מאילו שירותי הדברה ניתן ליהנות בחברת "הסוף למזיקים" ?

חברת הסוף למזיקים מספקת מגוון נרחב של שירותים ללקוחות החברה, אשר נהנים משירות מקצועי, מסור ואמין ובמחירים נוחים ומשתלמים.
שירותי החברה כוללים בין היתר:

  • הדברת מזיקים
  • הדברת חרקים
  • הדברה לגינה
  • הדברה לגני ילדים
  • הרחקת יונים
  • התקנת רשתות ליתושים

החברה מספקת מגוון טיפים וכלים אשר יאפשרו לכם לשמור על יעילות ההדברה לאורך שנים ולהקטין באופן ניכר את הופעת של המזיקים והחרקים השונים ועוד מגוון נרחב של שירותים.