הדברת כיני יונים

כיני היונים נמצאות לרב מתחת לכנפי היונות, אשר ברגע בו היונות מוצאות את המקום האידיאלי שלהם לקינון הקן, הכינים נפרדות מהם ומחפשות את דרכם להמשך קיומם.
היונים מוצאים את מקום קינונן לרב במקומות מוצלים וחמימים כגון על אדני החלונות, במסתורי הכביסה, על גגות המבנים, ואף על גבי מנועי המזגנים.
הדרך אשר מאפשרת לכיני היונים להמשיך את קיומם, הינה באמצעות מציצת דם של בעלי חיים ובני האדם ואשר הימצאותם של היונים בקרבת מקום המגורים שלנו עלול להוביל לכניסתם וחדירת של הכינים אל שטח הבית שלנו ולהוביל למחלות וזיהומים ודלקות כאלה ואחרים בקרב בני האדם ובעלי החיים המצויים בבעלותנו, כמו כן עקיצתם של כיני היונים עלולה להוביל לגרד בפלגי הגוף השונים אשר מצריך התערבות רפואית ומתן טיפול תרופתי הולם.

מהם הדרכים למניעה ולטיפול בכיני יונים ?

ישנם מספר דרכים לטיפול בהרחקתם של היונים בהופעתם של כיני יונים, אותם יש לנקוט עוד בטרם הזמנתו של מדביר מקצועי אשר יבצע הדברת כיני יונים.

1. התקנת רשתות – הדרך הנהוגה והמקובלת כיום להרחקת יונים היא על ידי התקנת רשתות בפתחים הקיימים בבית ו/או במבנה.
התקנת רשתות תמנע את גישתם ואת הימצאותם של היונים במקומות ובפתחים המקובלים ובכך לא תתאפשר ליונים היכלות לקונן את קינן, דבר אשר ימנע את קיומן והימצאותם של כיני יונים.
את הרשתות ניתן להתקין על בעלי המקצוע הנכונים בהתאם לתנאי השטח ולאופי המקום, לרב על פתחי חלונות, מסתורי כביסה ועוד.

2. הצבת דוקרנים – דרך נוספת אשר תמנע את הופעתם של היונים היא באמצעות הצבה של דוקרנים על גבי אדן החלון, דבר אשר ימנע את התיישבותם של היונים ואת היכולת שלהם לקונן את קינן ואת התפשטותם של כיני היונים.

3. ישנם עוד מספר דרכים נהוגות ומקובלות להרחקת יונים וכיני יונים אשר תועלתם הוכחה כפחות יעילה כגון, תלייה של חפצים מחזירי אור, הצבה של דמויות למיניהם על גבי אדן החלון ועוד.

4. הדברת כיני יונים – כמו שהוזכר והובהר, ישנם מקומות ואזורים אשר לא ניתן להתקין ולהציב בהם את האמצעים אשר ימנעו את הופעתם של היונים אשר נקיטת פעולת הדברת כיני יונים היא הכרחית ומחייבת.
על כן, פנייה לחברת הדברות "הסוף למזיקים" הוא הפתרון הנכון והמתאים לשם הדברת כיני יונים, שכן, חברת "הסוף למזיקים" הינה חברה מובילה ומקצועית בעלת וותק וניסיון רב שנים בתחום ההדברה, אשר מעמידה לרשותה ולטובת הלקוחות את מיטב הציוד והאמצעים המובילים והמתקדמים לשם ביצוע ההדברות בכלל והדברת כיני יונים בפרט.
יתרה מזאת, חברת "הסוף למזיקים" נוקטת בשיטת הדברה ירוקה אשר נחשבת להדברה הבטוחה לשימוש ובעלת רמת יעילות גבוהה.

לא מתפשרים, בוחרים "הסוף למזיקים" !!

קבל 10% הנחה
מהזמנה דרך האתר