הרחקת יונים

כיום ישנם סוגים רבים של יונים, כאשר היונה הביתית היא הסוג הנפוץ ביותר, יונים אלו בוחרים לבנות את קינן במקומות שונים לרב על גגות הבתים והמבנים, במסתורי כביסה, על עדן החלונות ועוד מקומות רבים ואחרים.
הסיבה להימצאותם של היונים במקומות הללו טמונה בעובדה שבמקומות הללו ליונים ניתנת היכולת והאפשרות למצוא ולהשיג מזון בקלות ובזמינות רבה.
בנוסף לכך, היונים נוהגים להגיע למקומות הללו ולקונן את קינן דווקא שם משום שמקומות אלו ידועים כמקומות חשוכים, קרירים ומוצלים, בנוסף לכך, במקומות הללו הגישה של בעלי החיים אשר מחפשים טרף קל היא קשה ולרב בלתי ניתנת להשגה.

לאחר שהיונה מבינה, כי המקום אותו היא מצאה הוא מקום בטוח ונכון בעבורה ובעבור הגוזלים שלה, היא תתמקם בו ועד מהרה תהפוך את המקום למקום מחייתה, תטיל בו את הביצים שלה ותספק להם את הצרכים הנכונים והמתאימים להם עד לרגע בו הם יעזבו את הקן.

מדוע הרחקת יונים היא פעולה הכרחית וחשובה ?

יונים ידועים כנשאים ומעבירים מחלות וזיהומים כאלה ואחרים, כאשר המצב הופך למסוכן יותר ולמפגע תברואתי הוא בזמן בו היונים מוצאים את מקומם בקרבת סביבת המגורים, בהם הסכנה להידבקות במחלות ובזיהומים השונים היא סכנה ממשית כגון, כיני יונים הגורמות לגרד בגוף, קרציות במקרים רבים היונים אף עלולים להביא עימם את נגיף שפעת העופות הנחשב לנגיף מסוכן  בקרב בני האדם.

הרחקת יונים הינה פעולה שיש לנקוט באופן מידי ברגע בו הבחנתם בקן של יונה בסביבת המגורים שלכם וזאת בכדי למנוע הידבקות במחלות ובמגפות השונות אותם נושאים היונים.
הרחקת יונים על ידי המומחים היא הדרך והפתרון הנכון בעבורכם, שכן אנשי המקצוע הנכונים ימצאו ויספקו עבורם פתרון אידיאלי ונכון מתוך מבחר האפשרויות והשיטות המקובלות והנהוגות העומדות לרשותם.

מהן השיטות והדרכים להרחקת יונים ?

ישנם מספר שיטות ופתרונות נהוגים ומקובלים אשר מיועדים להרחקת יונים ולמניעת הופעתם בשנית ללא כל גרימת נזק ו/או חבלה פיזית ליונה, כאשר כל פתרון ודרך נקבעים בהתאם לאופי ולתנאי השטח והמקום. אשר כוללים בן היתר שימוש ב:

1. הצבת דוקרנים – אנשים רבים בוחרים בדרך של הצבת דוקרנים על אדן החלון, המקום בו היונה נוהגת להופיע, הצבת דוקרנים מונע מהיונה להתיישב על אדן החלון ועד מהרה היא מבינה שהמקום שבחרה הוא לא מקום ראוי ובטוח, מה שמאלץ אותה לעזור ולתור אחר מקום מחייה אחר.

2. התקנת רשתות – אחד המקומות הנפוצים ביותר בהם היונה בוחרת להתמקם ולהתקיים הוא בשטח מסתורי הכביסה (לרב בבניני רבי קומות).
שימוש ברשתות להרחקת יונים, אשר מותקנות ומוצבות על גבי פתח המסתור ימנעו מהיונים להיכנס אל שטל מסתור הכביסה ולהתפלש על המקום מקום.

3. הדברה – ישנם מקרים בהם השימוש באחד מהשיטות הנ"ל לא צלחו, והשימוש בהדברה ירוקה הוא הפתרון האולטימטיבי והנכון אשר יאפשר את הרחקת היונים.
פנייה לחברת הסוף למזיקים יאפשר לכם את הרחקת היונים ומניעת הופעתם בשנים באופן בטוח וללא כל פגיעה או גרימת נזק ליונה.

קבל 10% הנחה
מהזמנה דרך האתר