מדביר בתל אביב

מדוע הפנייה למדביר בתל אביב היא הכרחית וחשובה ?

מפגש עם חרקים ו/או מזיקים שונים הוא מפגש לא סימפטי וחביב במיוחד וזאת לאור העובדה שחרקים שונים עלולים להסב נזק בפן הבריאותי לבני האדם ואף לבעלי החיים וכמו כן ישנם מזיקים רבים אשר עלולים לפגוע ולהזיק לצמחייה ולשטחים חקלאיים.

רשתות השיווק מציעות כיום ללקוחותיהם מגוון נרחב של  אמצעים ותכשירים לטיפול בבעיית המזיקים והחרקים, כגון תרסיסים למיניהם, מלכודות פח, רעלים כאלה ואחרים ועוד.
תכשירים אלו נתפסו כפחות יעילים משום שהם מאפשרים לנו ליהנות מטיפול ממוקד בבעיה ללא כל יכולת ואפשרות ממענה ופתרון לטווח הארוך, יתרה מזאת התכשירים הנמכרים בחנויות הם תכשירים המכילים מרכיבים כימיים ורעלנים בכמות גבוהה, אשר שימוש לא נכון בהם עלול לגרום לנזקים למשתמש בו.
שימוש בחומרי ההדברה הללו מחייבים אותנו לבצע מספר מהלכים הן טרם ביצוע ההדברה והן לאחריה, כגון פינוי הבית מחפצים וכלים וכמו כן שטיפה וניקיון יסודי לאחר ביצוע ההדברה.
על כן, פנייה למדביר בתל אביב לשם ביצוע ההדברה היא הפנייה הנכונה והמשלמת עבורכם.

מהם הקריטריונים בבחירת מדביר בתל אביב ?

כיום, ההיצע של חברות ההדברה הוא גדול ונרחב, על כן, בחירתו של חברת הדברות ומדביר בתל אביב צריכה להיעשות באופן קפדני ומחושב, דבר אשר יוביל אתכם למציאת המדביר הנכון שיספק עבורכם את השירות המקצועי, האמין והיעיל ביותר.

1. רישיון – מאחר שתחום ההדברות הינו תחום המאופיין בחומרים רעילים, על כן בזמן בחירת מדביר בתל אביב יש צורך לבקש מהמדביר להציג בפניכם רישיון הסמכה המותיר לו לעסוק בתחום ההדברות.

2. אישורים מתאימים – תחום ההדברות מתאפיין בשימוש בחומרים כאלה ואחרים שחלקם אף הינם חומרים המכילים מרכיבים כימיים,  אשר השימוש בהם מצריך את המחזיק בהם להיות בעל אישורים רלוונטיים מהגורמים המתאימים (המשרד לאיכות הסביבה ועוד).

3. שימוש בהדברה ירוקה –  ישנם חברות הדברה אשר עדיין עושות שימוש בחומרי הדברה כימיים ומסוכנים, אולם מצד שני ישנם מספר רב של חברות כגון חברת "הסוף למזיקים" אשר עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקה אשר תפסה  תאוצה רבה עם השנים והפכה לשיטת ההדברה המקובלת והנהוגה במרבית חברות ההדברה, שכן שיטה זאת של הדברה מאפשרת לנקוט פעולת הדבר באופן הבטוח והאיכותי ביותר ללא כל שימוש בחומרים מסוכנים העלולים להוביל לסכנה ו/או פגיעה בבני הבית ובבעלי החיים המצויים בו.
ההדברה הירוקה מכילה בתוכה חומר בשם "פרתירואיד" אשר הינו חומר בעל כמות מופחתת של רעילות, אשר פועל במידה זהה לפעולתו של צמח החרצית, דבר המאפשר את דחייתם של המזיקים השונים באופן הטבעי והבטוח.

4. מתן אחריות – יש לבחור במדביר בתל אביב, אשר בתום ביצוע פעולת ההדברה יעביר לידכם אחריות מלאה לתקופה בת 12 חודשים, על ביצוע ההדברה ועל תוצאותיה.

קבל 10% הנחה
מהזמנה דרך האתר