הדברת חולדות

הדברת חולדות – איך מתגברים על האימה

הדברת חולדותחולדות בבית הנמצאות בעליית הגג, בין הקירות, ואפילו מסתובבות בחדרים, הם לא רק דבר מפחיד ולא בריאותי – הן גם אלמנט חי שמזיק לרכוש שלנו מכרס חווטים בבית ובעסק, אוכל מזון, ומפלס את דרכו בין הקירות באמצעות זוג שיניים שעשוי ללא חת.

כאשר אנחנו חושדים שיש לנו חולדה בבית או מבינים שיש חולדה באזור, חשוב מאד לקרוא למדביר חולדות, וזאת כדי להימנע מנזקים של מחלות, נזקים כספיים, ופחד כללי ממכרסם זה. אז איך נפטרים מהחולדות? מה עושים? ומה לא עושים…

הדברת חולדות – מה לא עושים ?

שימוש ברעל עכברים

אנשים רבים חושבים שכמו בטיפול בעכברים – בתהילך של הדברת חולדות כדאי להשתמש ברעל עכברים. חשוב לדעת כי פיזור רעל בבית הוא לא אלמנט אפקטיבי וזאת כי אנו לא רוצים רעל בביתנו, ושנית חולדה שמבחינה בחולדה אחרת שמתה מרעל עכברים תדע לזהות את הבעיה ולהתרחק. זכרו! חולדה היא חיה מאד אינטליגנטית, ולא תוכלו להערים עליה לבד כל כך בקלות.

כמו כן, אם יש לכם חיות מחמד או תינוקות בבית חשוב מאד להימנע מפיזור רעל בבית והשימוש ברעלים – אסור בהחלט!!

מה לגבי מלכודות עכברים להריגת חולדות?

אנשים רבים מנסים ללכוד חולדות במלכודות עכברים אכזריות. ממש כמו לכידת עכברים לכידת חולדות במלכודות שונות כמו מלכודות קפיץ או מלכודות דבק לא יעשו לכם טוב ובטח שלא לחולדה. המראה הסופי יהיה מזעזע, והחולדה, שהיא בסופו של דבר בעל חיים תדע מוות בייסורים.

השיטה אינה הומאנית ואינה טובה לסביבה. ממש כמו רעל העכברים עליו דיברנו קודם.

הדברת חולדות- אז מה כן עושים ?

הרחקת החולדות

כיום, בכל הנוגע לתהליך הדברת החולדות, מדברים רבים אינם קוטלים את החולדות, אלא משתמשים בשיטה אלקטרונית של הרחקת החולדות מהמקום.

שיטה זאת נחשבת הומאנית הרבה יותר והיא נעשית דרך השמעת רעש בתדר המרחיק את החולדות מהמקום.

התדרים נועדו לאוזן החולדה בלבד ועבור החולדות הרעש קשה מאד – מה שמבריח אותן מהמקום. החולדה ששומעת את הרעש בתדר הגבוה, יוצאת מהמקום בו התחפרה ומחפשת מקום אחר להיות בו.

בנוסף, לאחר שהחולדות יוצאות מוודא המדביר שהחולדות לא יחזרו שוב על ידי פיזור רעל בתוך הביוב בלבד.

איך תוכלו אתם להרחיק חולדות?

אם תרצו למנוע הגעה של חולדות אליכם לבית תוכלו להשתמש בכמה שיטות טבעיות כמו פיזור כדורי נפטלין אותם אפשר לשים בארונות בבית ובאזורים שונים מחוץ לבית, כמו כן תוכלו להרחיק חולדות על ידי חומרים שונים הנמכרים בחנויות עם ריח מנטה חזק, ולוכד חולדות טוב יוכל לפזר מלכודות מקצועיות ברחבי הבית שלכם ולשחרר את החולדות לאחר בכן במקום רחוק ובטבע.

עצה נוספת היא להרחיק קטניות מהמזווה: מוצרים כמו שעועית, חומוס, נקניקים ושאר הקטניות ומוצרים עם ריח חזק מביאים חולדות לבית, ולכן חשוב לסגור את המוצרים בצנצנות שלא מפיצות ריח.

אמצו חתול.

גם אימוץ חתול יעזור לכם להרחיק את החולדות מהמקום. חתול בחצר אותו תאכילו יהפוך לחתול לוחמני שירחיק עכברים, חולדות ונחשים.

בצורה זאת גם תעשו מעשה טוב, תקבלו חבר לחיים ולא תראו חולדות או עכברים בכל ימי חייכם.

 

 

קבל 10% הנחה
מהזמנה דרך האתר