הדברה בחולון – איך מגינים על הבית מפני מזיקים?

בחולון ישנם הרבה בתים ישנים שדורשים תחזוקה. תחזוקת הבתים, מקורה בחלונות, בביובים, בחצרות מוזנחים בחדרי מדרגות שדורשים שיפוץ ועוד.

בעיות התחזוקה מביאות עמם צורך בהדברה ובהגנה על הבית מפני מזיקים. אבל כיצד נוכל אנחנו להגן על הבית שלנו מפני זוחלים, ג'וקים, ורמשים? התשובות בהמשך.

תיקון החלונות הדלתות

החלונות והדלתות שלנו הם אלה שמגנים עלינו ממכלול של פולשים, וכדי שנוכל להגן על עצמינו טוב יותר חשוב שהם יהיו תקינים.

תקנו את משקופי החלונות, התקינו רשתות על החלונות כנגד ג'וקים וזבובים, והתקינו דלת רשת בכניסה לבית. בנוסף חשוב לא להשאיר את דלת הבית פתוחה זמן רב כדי למנוע כניסה של זוחלים מכל סוג לבית.

הדברת הגינה

עוד לפני מיגון הבית, חשוב להדביר את החצר והגינה. לפני קריאה לחברת הדברה בחולון, חשוב לעשות סדר בגינה.

אם ישנם חפצים וזבלים זרוקים בגינה חשוב לפנות אותם. אם הם כבדים ורבים מידי ניתן לקרוא לחברת ניקיון ופינוי זבל מהחצר.

חשוב לפנות זבל וגזם בגינה על מנת להימנע ממצעים לנחשים וחיות אחרות. לאחר הפינוי ניתן לקרוא לחברת הדברה שתוכל להדביר את הגינה והבית ולזהות קנים של נמלים וטרמיטים במידה ויש כאלה באזור.

ניקיון הבית

כדי להימנע מחרקים בבית ממזיקים חשוב לשמור על ניקיון הבית.  יש לפנות זבל לעיתים קרובות, לשאוב את השטיחים, לראות כי אין פירורים ושאריות אוכל במגירות, לבדוק כי אין לחות רבה במקומות שונים בבית, ולדאוג כי אין אוכל פתוח במזווה.

ניקיון בבית ישמור על הבית מפני עכברים וחולדות.

פתחי ביובים

עוד דרך להימנע ממזיקים וזוחלים היא סגירת פתחי צנרות. סגרו את פתחי הצנרות באמצעות רשתות מיוחדות.

זוחלים רבים וג'וקים נכנסים דרך הצנרת. סגירה ואטימה של הצנרת תסייע במניעת הכניסה שלהם. בנוסף כאשר המדביר מגיע אליכם וודאו כי הוא בודק את פתחי הביובים השונים ומוודא כי אין שם נחשים ג'וקים או חולדות ומדביר את האזור.

סוגי הדברה מומלצים

בכל הנוגע להדברה בחולון ישנם כמה סוגי הדברה מומלצים. הסוג המבוקש ביותר הוא הדברה אורגאנית שהיא הדברה המופקת מצמח החרצית. הדברה זאת היא הדברה הנחשבת פחות רעילה משאר ההדברות והיא עשויה פרוטיאדים.

בנוסף ניתן להשתמש בהדברה ביולוגית הנפוצה יותר בשימוש חקלאי והיא מתאימה לגינות גדולות. בהדברה ביולוגית משתמשים בדרך בה מייבאים חרק שיכלה את החרקים שאוכלים את השדות.

עוד דרך להדברה היא הדברה באמצעות בעלי חיים. אנשים נוהגים להאכיל חתולים על מנת שאלה יאכלו את החרקים והזוחלים הנמצאים באזור.

כיצד מונעים כניסה של מזיקים לבית

כניסה של מזיקים לבית ניתן למנוע גם כן בשיטות אורגאניות. אם תפזרו מלח בכניסה לבית תוכלו למנוע כניסה של חשופיות לבית.

כמו כן פיזור עלי דפנה ימנע נמלים, וחומרי מנטה שונים ימנעו טרמיטים בארונות. בנוסף ששמיות יסייעו בהעלמת חרקים שונים, ולכן אם אתם רואים שממית בבית – אל תוציאו אותה, תנו לה להדביר את ביתכם בצורה טבעית.

חברת הסוף למזיק תשמח לייעץ לכם בכל הנוגע להדברות ושיטות הדברה שונות. אנו מגיעים לחולון וכלל אזורים בארץ.