הדברה בפתח תקווה – וכל מה שכדאי לדעת על הדברה במשרדים

בפתח תקווה ישנם משרדים רבים לצד בניינים מגורים ובתים פרטיים, ולכן חשוב שמלבד ההדברה בבתים הפרטיים, נאפשר גם הדברה במשרדים שלנו.

הדברה במשרדים חשובה מכמה סיבות אותם נמנה בהמשך. אז מדוע חשובה הדברה בפתח תקווה ובמשרדים כה חשובה לנו? איך נמצא מדביר קבוע למשרד שלנו, ואיך נשמור על המשרד שלנו נקי מחרקים. התשובות בהמשך.

מדוע הדברת משרדים היא חשובה?

המשרד שלנו הוא מקום בו אנו נמצאים ברוב שעות היום שלנו, איתנו נמצאים גם עובדים שמגיעים בבוקר למשרד, שותים בו קפה, אוכלים את ארוחת הצהריים שלהם במטבח, או בשולחן, יוצאים להפסקת הסיגריה, ומתפנים לשירותים במשרד.

לכן חשוב כי באזור המשרד גם בחדרים, בכניסה בחדר המדרגות ואם ישנה חצר, תהיה הדברה מקצועית.

הדברה בפתח תקווה- ביטוח העובדים

העובדים שלנו מבטוחים על ידינו. וכדי להבטיח את שלומם, חשוב כי לא יהיו זוחלים שיכולים להזיק לעובדים שלנו במשרד.

לכן עוד בהקמת המשרד חשוב לקרוא למדביר מקצועי שיגיע אל האזור ויבדוק כי אין נחשים בשיחים שליד מקום העבודה, שאין מצע מסוכן בו יכולים נחשים ועקרבים להתחבא, לבקש מהמדביר שיפתח ביובים לבדוק האם ישנם שרצים באזור, שיחפש קנים של נמלים, ירחיק חולדות מעליות הגג ועוד.

מלבד זאת חשוב במידה ואתם מרוצים משירותי המדביר, לבקש מהמדביר הצעת מחיר לשירותי הדברה שנתיים, ושירותי הדברה קבועים למקרים בהם אתם זקוקים לו. בצורה זאת תוכלו לשמור על קשר עם מדביר קבוע, טוב ואמין.

שמירה על מקום עבודה מסודר ונקי

מקום העבודה שלנו הוא כמו הבית שלנו ולכן חשוב שהוא תמיד יהיה נקי ומסודר. אנו לא רוצים נמלים בעמדת הקפה, ולא ג'וקים בשירותים.

לכן חשוב מלבד הזמנת הדברה כל שנה למשרד שלנו, גם לנקות את האזורים המועדים לפורענות של מזיקים: דאגו לחברת ניקיון או למנקה על בסיס קבוע, ובדקו כי אותו מנקה מקפיד על ניקיון אזור הקפה, והסוכר וכי הוא מכניס למקרר את הסוכר, העוגיות והגברים המתוקים.

בנוסף חשוב כי בשירותים לא יחול ריח רע וכי האזור יהיה נעים ונקי תמיד.

רשתו את המשרד

רשתות זה לא רק מושג הקשור למחשבים. בכל הנוגע להדברה בפתח תקווה, חשוב לשמור גם בבית וגם במשרד על רשתות בחלונות. רשתו את החלונות ובכל תמנעו כניסה של חרקים כמו יתושים, זבובים, עש ותיקנים.

שמירה על הציוד במשרד

מלבד שמירה על אורח חייכם ומקום עבודה מסודר ונקי למענכם ולמען העובדים שלכם, חשוב שתדבירו את המשרד גם למען הציוד שלכם.

עכברים, טרמיטים, חולדות ועוד יכולים להשמיד לכם את הציוד היקר. עכברים יכולים לכרסם כבלי חשמל, טרמיטים אוכלים רהיטי עץ, חולדות מזיקים לבריאות ועושות נזקים עצומים לקירות, ועש יכלה לכם את המסמכים בכי חשובים ולכן חשוב להזמין מדביר טוב שיוכל לאתר את כל המזיקים ולסלקם מהמקום.

הסוף למזיקים – הדברת משרדים

בנוסף להדברת בתים אנו בחברת הסוף למזיקים מדבירים משרדים. אנו עובדים בצורה טובה ויעילה עם ניסיון רב בהדברת משרדים ללא פגיעה ברכוש ומסמכים.