הדברה ברמת גן – אילו שירותים צריך מדביר ברמת גן לספק לכם?

הדברה מכל סוג בכל חלקי הארץ דורשת כמה שירותים בסייסים. כאשר אתם מזמינים מדביר ברמת גן, רצוי כי המדביר יענה על הדרישות וכדאי שאתם כלקוחות תדעו מהן אותן הדרישות ואיך מזהים מדביר טוב ואיכותי. אז איך נדע שקיבלנו שירות טוב. התשובות בהמשך.

ייעוץ מקצועי בחינם – מדבירים טובים יאפשרו ללקוחות שלהם ייעוץ מקצועי בחינם. הדבר יתאפיין בכך שבשיחת הטלפון הראשונה אל המדביר שבחרתם, תוכלו לתאר למדביר את הבעיה.

יכול להיות שאם יש לכם כמה נמלים שהולכות על השיש, המדביר יוכל לתת לכם עצות טובות למיגור הנמלים לבד מבלי שהוא יצטרך להגיע ובכך יחסוך לכם מאות שקלים.

מחירים נוחים – חברות טובות להדברה ברמת גן הן חברות שמעניקות מחירים טובים. כיום המחיר להדברה הינו מחיר לפי חדרים, והמחירים עליהם להיות הוגנים.

חשוב שבבחירת המחיר תשימו לב כי המחיר לא אמור לעלות על יותר מ 1000 שקלים לבית גדול. אם ישנו מדביר שעובד 24 שעות ביממה, ומגיע בשעת חירום – מן הסתם הוא יגבה סכום גדול יותר. אך עדיין חשוב לעשות השוואת מחירים לפני ההזמנה. הדבר מקובל ורצוי.

 

יחס אדיב – כאשר הזמנתם אליכם מדביר חשוב כי המדביר יסביר לכם מה עליכם לעשות לפני שהוא מגיע.

מדביר טוב יסביר לכם אם עליהם להרחיק רהיטים מהקירות או לפנות ארונות.

כיום ישנן חברות שמדבירות את הבית ללא צורך בהזזת רהיטים. מלבד זאת חשוב כי בהגעת המדביר אליכם תוכלו לבקש ממנו לבצע סריקות אחר זוחלים ומזיקים ועל המדביר לחפש את המזיקים ולבדוק האם ישנם עוד הפתעות לא צפויות בשלל מקומות כמו: ביובים, בחצר ליד הבית ובארונות.

זמינות – מדברים כיום עליהם להיות זמינים 24 שעות ביממה. את המפגש עם הג'וקים, הנחשים או החולדות אתם לא מתאמים מראש, ולכן חשוב כי המדביר שאתם בוחרים יוכל להגיע אליכם בכל שעות היום ובאופן מהיר.

מגוון סוגי הדברות – כאשר אתם מתקשרים למדביר חשוב כי הוא יוכל להציע לכם מגוון סוגי הדברות.

מדביר טוב יוכל להדביר את ביתכם בהדברה אורגנית שנחשבת פחות רעילה. הדברה רגילה, הדברה ביולוגית, הרחקת מזיקים באמצעות תדרים ועוד.

רישיון הדברה – אל תתעסקו עם חאפרים. כיום מקובל כי לכל המדבריים יהיה רישיון הדברה 1779. רישיון זה מרשה למדבירים לעסוק במקצוע. בנוסף חשוב כי חומרי ההדברה של המדביר שהזמנתם יהיה מאושר על ידי משרד הבריאות.

אחריות – לאחר שהמדביר הגיע, ריסס והרחיק את המזיקים חשוב כי תקבלו אחריות על העבודה. מדבירים שנותנים אחריות מאמינים כי ההדברה שלהם תחזיק מעמד לפחות לשנה. חומרי הדברה טובים מחזיקים מעמד לשנה לפחות.

עצות טובות – מדבירים רבים מאפשרים ללקוחות שלהם עצות טובות ויחס אישי. לאחר ההדברה תוכלו לקבל מהמדביר עצות טובות לגבי הרחקת המזיקים מהבית.

באמצעות עצות אלה תוכלו לדעת איך להימנע בעתיד מחרקים וכיצד להתנהל נכון יותר לגבי זוחלים ושאר מזיקים.

הכרה של מגוון מזיקים – באזור המרכז ישנם מגוון מזיקים, מדביר טוב ידע לזהות את סוג המזיקים שנמצאים באזור וידע כיצד למגר אותם בצורה הטובה והיעילה ביותר.