הדברה בשרון – כל מה שצריך לדעת על מדבירים באזור ושיטות ההדברה

השרון הוא אזור הנחשב לח וחם ובאזורים כמו אזור השרון ישנם הופעה של מזיקים רבים כגון תיקנים, חרקים, טרמיטים וחולדות.

בנוסף באזור השרון יכולים להמצא זוחלים רבים ביניהם נחשים, עקרבים ומרבה רגליים. אז מדוע חשוב לבצע דווקא הדברה באזור השרון? ואילו מדבירים חשוב לבחור? ובכלל מהן שיטות ההדברה הנפוצות? התשובות בהמשך.

 מדוע חשוב לבצע הדברה בשרון?

אזור השרון הוא אזור בעל צמחייה רבה. באזור מטעים, שדות וגידולים רבים. ולכן מתוך הגידולים יכולים להגיע נחשים, חולדות, עקרבים, עכברים ושאר זוחלים שיכולים להזיק ובקלות להיכנס אל תוך הבתים הפרטיים ואפילו אל תוך הבניינים הקרובים אל השדות.

באזורי השרון קיימים מלבד הישובים הגדולים, גם קיבוצים ומושבים שם ישנם גידולים רבים, ושם חשוב לבצע גם הדברה חקלאית וגם הדברות והרחקות מזיקים בבית – דבר שנעשה על ידי חברות הדברה בשרון.

אילו סוגי הדברות חשוב לבצע באזור השרון

בכל הנוגע להדברה באזור זה חשוב לבצע הדברה כללית בבית שהיא הדברה בשיטה אורגנית. הדברה מסוג זה היא הדברה פופולארית כיום, והיא נחשבת רעילה פחות לבני אדם וחיות מחמד, אך יעילה מאד בכל הנוגע להרחקת מזיקים.

הדברה זאת מופקת מצמח החרצית, והיא מבוססת על בסיס הפרוטראדים שהם רעל במינון נמוך וריחם אינו חזק.

כמו כן ניתן לחזור אחרי ההדברה לבית תוך זמן קצר –  דבר שלא היה מתאפשר בעבר בהדברות כימיות.

בנוסף להדברה האורגנית חשוב לבקש מהמדביר לבצע בדיקה של ביובים. בבדיקה חשוב לראות כי אין חולדות באזור נחשים וזוחלים. חשוב כי המדבר יבצע פעולות הרתעה ומניעה של כניסת זוחלים לאזורכם.

איזה מדבירים חשוב למצוא באזור השרון?

כאשר אתם מחפשים חברת הדברה באזור השרון חשוב למצוא מדביר בעל ניסיון בעבודה באזורים מסוג זה – מצאו מדביר שיודע אילו מזיקים נמצאים באזורי שדות, אילו זוחלים יכולים להגיע והיכן ניתן למצוא אותם ואיפה הקנים והמחילות שלהם.

בנוסף, חשוב שהמדביר ידע לעבוד גם בשיטת התדרים – שיטת הדברה בה עובד המדביר עם גלים אלקטרונים שמרעישים ברעש שהזוחל אינו יכול להכיל – ולכן הוא בורח מהמקום.

כיצד תשמרו על ביתכם מפני מזיקים

מכיוון שאתם חיים באזור השרון, חשוב לשמור על כמה כללים כדי לשמור את המזיקים מחוץ לביתכם: חשוב לדאוג כי לא יאסף זבל רב מתחת לבית ובתוכו.

אם אתם רואים שהמועצה אינה מפנה זבל טפלו בעניין במהרה והודיעו על בעיה תברואתית. אם ישנו גזם רב בשכונה בקשו לפנותו – הדבר משמש מצע נהדר לנחשים שיגיעו למקום, אל תשאירו מים עומדים בסביבה, ונסו לנקזם, ביובים שלא מטופלים יכולים להיות מוקד לחולדות.

 

בבית שמרו על אוכל סגור, גם ברחבי הבית וגם במזווה. חולדות אוהבות קטניות ונקניקים ולכן חשוב שלא יהיה ריח מסוג זה בבית. שמרו על פתחי ניקוז סגורים כמו גם רשתות על החלונות ודלתות סגורות. בצורה זאת לא תוכלו לטעות.

הזמינו כל שנה הדברה, ולאחר ההדברה בקשו אחריות לשנה – מדביר טוב עם חומרים איכותיים שמחזיקים לפחות שנה – לא יהסס לאפשר לכם אחריות לצד שירות מעולה.