הדברה לבית

הבית שאנו מתגוררים בו הוא המקלט שלנו. כאשר נכנס אלינו לבית ג'וק , לטאה או שעכבר רץ לנו במטבח – המקום שהיה פעם הכי נעים, הופך לאזור מלחמה.

כעת, הבית שלנו האהוב הופך למקום שאנו רק רוצים להימלט ממנו, או לחלופין להזמין מחסל שיכחיד אותנו יחד עם כל היצורים ששוכנים לנו בין הקירות.

אבל רגע לפני שאנו קופצים מהגג, חשוב לנשום עמוק, ולהבין, ממקום מחבואינו, איזה הדברה הכי טובה לנו,  מה חשוב לדעת לפני שאנחנו מזמינים הדברה לבית? איך תוכלו להפטר לבד מזוחלים? וכיצד כדאי להכין את הבית לקיץ? קבלו את המדריך לאדם נגד הטבע.

איזה הדברה לבית תתאים לכם?

כאשר אתם חושבים על ההדברה לבית נכונה ביותר עבורכם חשוב שתדעו כי ישנם מספר סוגי הדברות:  ישנה ההדברה הכימית הרגילה שהיא הדברה באמצעות חומרים רעילים שתפקידה להרחיק כמעט את כל סוגי המזיקים מהבית.

בהדברה מסוג זה עליכם להיעדר מהבית ליום שלם עם חיות המחמד שלכם, להוציא מהארונות את כלי המטבח, ולהרחיק את הספות מהקירות. לאחר יממה תוכלו לחזור לבית בצורה בטוחה.

אוהבי הסביבה שבינכם יוכלו להשתמש דווקא בהדברה אורגאנית או בשמה השני הדברה אקולוגית. הדברה מסוג זה מצטרפת לשיטות של הדברה ירוקה, הדברה העשויה מחומרים טבעיים, העשויים בשימוש בהדברות מן הטבע.

הדברה זאת מופקת מחומר רעיל הדוחה את המזיקים שמיוצר מצמח החרצית בשם פרטרואיד, והוא מפיק רעל במינון נמוך.

איך תוכלו להפטר לבד מזוחלים וחרקים?

כדי להפטר מזוחלים וחרקים לבד חשוב למגן את הבית. תוכלו לפני מעבר לדירה חדשה להזמין כבר מראש מדביר.

המדביר המקצועי אותו תזמינו יוכל לסרוק את הבית, לוודא כי אין יונים או חולדות בעליית הגג, לבצע הדברה לבית מכל סוג שתבחרו בכלל חלקי הבית, ולרסס את הגינה נגד מזיקים ולהרחיק נחשים וזוחלים. בנוסף תוכלו להאכיל או לאמץ חתול שידאג להרחיק מזיקים וזוחלים מהמקום.

כיצד ניתן להכין את הבית לחודשי הקיץ?

חודשי הקיץ מביאים עימם ג'וקים, זוחלים, ומזיקים רבים יותר מחודשי החורף ולכן חשוב להכין את הבית לחודשים אלה.

התקינו רשתות על החלונות ומגנו את דלת הכניסה בדלת רשת או ברשת שניתן להזמין באינטרנט. הכינו לוכד יתושים חשמלי בחצר הבית, הזמינו מדביר שידביר את הבית בשיטות טבעיות והן בשיטות כימיות – הבחירה כמובן בידיכם.

עוד חשוב למנוע כניסה של תיקנים לבית – תיקנים נכנסים בדרך כלל דרך חורי הביוב ולכן חשוב למנוע את הכניסה על ידי רשת קטנה המתלבשת על חורי הביוב.

בנוסף חשוב לרסס את הצמחים שלכם נגד מזיקים ואפשר לעשות זאת בשיטות טבעיות עם סודה לשתייה או עם חומר כביסה וגם באמצעות ריסוסים כימיים שונים.

את חיות המחמד הכינו נגד פרעושים: רכשו להם קולר או אמפולות נגד קרציות ופרעושים. בצורה זאת גם הם יוכלו לעבור את הקיץ בשלום.

בקשו מהמדביר שהזמנתם עצות טובות להרחקת מזיקים. מדבירים טובים יוכלו מלבד פעולה של הדברה לבית לאפשר לכם גם עצות טובות של לוחמה במזיקים וזוחלים, לדעת כיצד נזהרים בקיץ מנחשים, איפה מתחבאים העקרבים, וכיצד נזהרים בחודשים הקיץ ממזיקים. בהצלחה!

קבל 10% הנחה
מהזמנה דרך האתר