הדברה נגד נמלים

את נחיל הנמלים המגיע אלינו בדרך כלל בראשית הקיץ כולנו מכירים. זה מתחיל מפתח הדלת, עובר אל השיש, ממשיך לסוכר, עוקץ בספה מול הטלוויזיה ובמקרים קיצוניים נמצא אצלנו במיטה!

נמלים יכולות להיות חמודות, אבל כאשר הן מגזימות והופכות להיות שותפות לדירה שלנו בלי לשלם חשבון חשמל – זה כבר הופך להיות מטרד. אז כיצד ממגרים? הכל על שיטות טבעיות, כימיות ומניעה.

הדברה נגד נמלים

כדי להתחיל בפעולת הדברת הנמלים חשוב לפני הגעת המדביר אליכם לאתר את מקורות הנמלים ולהבין מהיכן נכנסות הנמלים אל הבית שלכם.

נמלים יכולות להיכנס משקעים בחשמל, מהקירות בבית, להגיע מהגינה וממקומות שונים ברחבי הבית, החצר ואפילו מחדר המדרגות.

אם לא מצאתם את מקור הנמלים – יבצע המדביר סריקה, יאתר את מקורות הנמלים ויאטום אותם כדי שלאחר ההדברה נגד נמלים לא תהיה כניסה חוזרת של הנמלים וההדברה תהיה יעילה יותר.

לאחר איתור מקורות הנמלים, נעשה ריסוס בבית באמצעות חומרי הדברה. בין החומרים להדברה נגד נמלים תוכלו לבחור בין חומרים כימיים לחומרים של הדברה נגד נמלים אורגנית המופקים מצמח החרצית הנחשבים לפופולאריים יותר בהדברת נמליים וזאת כי הם רעילים פחות משאר חומרי ההדברה והם מאפשרים חזרה לבית לאחר זמן קצר ביותר.

הדברה נגד נמלים- איתור קן הנמלים

מדביר טוב ומקצועי ירצה גם לאתר את קן הנמלים וזאת למניעת חזרה של נמלים לתוך הבית. המדביר יצור פיתיון לנמלים שייקחו אותו אל הקן, ובכך יוכל המדביר להשמיד את הקן או למגר את הקן ולהזיזו למקום אחר.

מניעת הכנסות נמלים לבית

אם תרצו למנוע חזרה של הנמלים לבית, או למגן את הבית שלכם מנמלים עוד לפני שקראתם למדביר או לפני שהתחילה בעיית נמלים אצלכם, תוכלו לנקוט בכמה פעולות מנע:

עלי דפנה – עלי דפנה יבשים הם אחד השיטות הטבעיות שמסייעות למניעה והרחקת נמלים. פזרו עלי דפנה יבשים באזור המטבח, המזווה, ליד אוכל וליד מקומות בהן עלולות להופיע נמלים, ובכך תמנעו הגעת נמלים לאזור.

אחסון נכון – אחסנו נכון סוכר, דבש, קטניות, ושלל חומרים שיכולים למשוך נמלים. את כולם חשוב לאחסן במקרר ולא על השיש או במזווה. כך נצמצם את הגעת הנמלים אלינו.

סתימת חורים בקירות – נמלים רבות מגיעות ומקננות בחורים וחריצים בקירות. וודאו שאצלכם אין חורים או חריצים ובכך תוכלו למנוע קינון של נמלים באזור.

הדברה וריסוס הגינה – נחילי נמלים מתחילים בדרך כלל מאזור הגינה. ריסוס נכון של הגינה הן בחומרים כימיים והן בחומרים טבעיים – ימנעו כניסה של נמלים מסוגים שונים אל תוך הבית.

שמירה על הניקיון – שאיבת פירורים מהרצפות, אכילה בפינת האוכל ולא על הספות או במיטות, ניקוי השיש, שאיבת הרצפות: כל אלה ואחרים ימנעו חגיגות של נמלים בבית שלכם.

הדברה נגד נמלים מוקדמת – נכנסתם לבית חדש? הזמינו הדברת נמלים אורגאנית. הדברה נגד נמלים אורגאנית המופקת מצמח החרצית עם חומר המופק בשם פרטוראיד המספק רעל במינון נמוך יותר משאר ההדברות יפתור לכם את בעיית הנמלים מבעוד מועד, ובדרך גם ימנע הכנסות של זוחלים, ג'וקים ומזיקים אחרים לבית.

חברת הסוף למזיקים מציעה את כלל השירותים, מדיברה נמלים באופן יסודי, ומשתמשת בכל סוגי ההדברות הקיימות כיום.

קבל 10% הנחה
מהזמנה דרך האתר