לוכד עכברים

לוכד עכברים – מה עושים שהצרחות בבית לא פוסקות

אחד הגורמים לצרחות רמות בבית, במשרד או בכל מקום הוא המצאות של עכבר שרץ גם הוא בהיסטריה במקום, ולא ממש יודע לאן לברוח ואיך לצאת מהסיטואציה המלחיצה שאליה הוא נקלע.

העכבר הוא חיה קטנה ודי תמימה אבל אותנו היא משום מה מאד מפחידה, וכעת עלינו להתמודד עמו.

אז איך מוציאים את העכבר האומלל מהבית? ואיך מפסיקים את האימה בצורה הכי יעילה שיש. התשובות בהמשך.

הדברת עכברים

הדברת עכברים היא שיטה בה מפזרים רעל ברחבי הבית. השיטה פחות מומלצת (כי בכל זאת מדובר ברעל המפוזר ברחבי הבית) והיא יותר נפוצה באזורים חקלאיים.

לכן בכל הנוגע לעכבר – רעלים אינם מומלצים ויכולים להותיר עכבר מת בביתכם מה שיגרום לריח נוראי ולכן וחשוב להתייעץ ראשית כל עם לוכד עכברים לגבי הדרך הנכונה ביותר למגר את העכבר מביתכם.

 לוכד עכברים- מלכודות עכברים

כאשר זיהיתם עכבר תוכלו לרכוש מלכודת עכברים הומאנית. מלכודת זאת היא מלכודת קופסא בה שמים פיתיון והיא נסגרת ברגע שהעכבר נכנס אליה.

לאחר הכנסות העכבר אל המלכודת תוכלו לקחת את העכבר אל הטבע ולשחרר אותו שם. מלכודות אחרות שפחות מומלצות הן מלכודות דבק אכזריות או מלכודות קפיץ שחוצות את העכבר לחצי וגורמות למוות אכזרי. מלכודות מסוג זה לא יהיו נעימות לכן בעיקר ברגעים תצטרכו לאסוף את שאריות העכבר מהמקום.

הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית היא שיטה בה משתמש לוכד עכברים מקצועי. שיטה זאת נחשבת אחת השיטות היעילות וההומאניות שיש כיום.

בשיטה זאת מגיע לוכד העכברים אליכם ומשתמש בתדר חשמלי עם שידור אותות שרק העכבר שומע. אותות אלה אינם נעימים לו לאוזן והם מסלקים אותו מהמקום שלאחר בחירת העכבר, העכבר מוצא לו מקום אחר לשהות בו.

בנוסף לשידור האותות, מפזר הלוכד מלכודות מקצועיות שקיימות רק אצל לוכדי עכברים מקצועיים והן הומאניות כלפי העכבר, ולאחר מכן לוקח את העכבר או העכברים שנלכדו ומשחרר אותם בטבע.

שחרור העכבר בטבע הוא המעשה הטוב ביותר גם לעכבר וגם לכם. זכרו! הטבע הוא הסביבה הטבעית של העכבר ולא העיר.

בנוסף כדי להגן על הבית מעכברים חשוב לחסום ברשת פתחי ביובים, לדאוג לדלתות רשת ולא להותיר דלתות פתוחות, לשים רשתות על החלונות, לדאוג לניקיון הבית, לא להשאיר אוכל זרוק ברחבי הבית, לשמור מלכודת עכברים הומאנית אחת במחסן.

כיצד נדע כי יש לנו עכבר בבית לפי שהוא יוצא ומציג את עצמו בפנינו?

ישנם כמה דרכים לדעת כי יש עכבר בבית. כאשר תבחינו בהם חשוב מאד להזמין למקום לוכד עכברים :

גילוי צואת עכבר – אם ראיתם בארונות גללי עכברים שנראים כמו צימוקים קטנים וכהים. סביר להניח שהניח אותם במקום עכבר שבע ביותר.

כרסום של אלמנטים ברחבי הבית – חוטי חשמל מכורסמים, קירות מפוררים, צנרת אכולה:  כל אלה הם סימנים כי יש עכבר בבית שעושה נזקים.

מישהו מזיז את הגבינה שלכם – אם אתם מבחינים באוכל שאתם משאירים בחוץ אכול, ישנו אוכל במזווה שנראה מכורסם ועוד – זה סימן שיש לכם עכבר בבית והגיע הזמן לקרוא למדביר.

קבל 10% הנחה
מהזמנה דרך האתר